;

Pompe per larjen e makinave

(0 Vleresime)

11,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Pompe per larjen e makinave; Pompa automatike e dizenjuar enkas per larjen e makinave, bicikletave dhe makinerive agrikulturore ose mekanike; Funksionon me presion te larte dhe arrin nje shpejtesi te hedhjes se ujit 2800 r/min; Kaq praktike ne pastrimin dhe dezinfektimin e hapesirava te medha (oborre, kopshte, tualete, hotele apo ferma) ose te hapesirave te veshtira (mureve te jashtme te ndertesave, tarracave, dyerve, dritareve, etj.); Funksionon mjaft lehte, paisja nuk duhet te sprucohet me uje ose te perdoret ne shi, funksionon me uje ne temperature normale dhe nuk duhet te perdoret me shume se 2 ore pa pushim; Kur paisja nuk eshte ne pune, uji brenda zorres ose paisjes duhet te thahet plotesisht dhe te vendoset ne nje vend te thate e te ventiluar; Me voltazh 220V/50Hz dhe fuqi 2000W.
Sasia
Raporto

Kodi: #60128

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Pompe per larjen e makinave; Pompa automatike e dizenjuar enkas per larjen e makinave, bicikletave dhe makinerive agrikulturore ose mekanike; Funksionon me presion te larte dhe arrin nje shpejtesi te hedhjes se ujit 2800 r/min; Kaq praktike ne pastrimin dhe dezinfektimin e hapesirava te medha (oborre, kopshte, tualete, hotele apo ferma) ose te hapesirave te veshtira (mureve te jashtme te ndertesave, tarracave, dyerve, dritareve, etj.); Funksionon mjaft lehte, paisja nuk duhet te sprucohet me uje ose te perdoret ne shi, funksionon me uje ne temperature normale dhe nuk duhet te perdoret me shume se 2 ore pa pushim; Kur paisja nuk eshte ne pune, uji brenda zorres ose paisjes duhet te thahet plotesisht dhe te vendoset ne nje vend te thate e te ventiluar; Me voltazh 220V/50Hz dhe fuqi 2000W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.