;

Mbulese Divani

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbulese divani, ofron mbrojtje te gjithe divanit apo kolltukut tuaj. Material cilesor velvet, elastike qe pershtatet lehtesisht me cdo divan. Nuk rreshqet. Lahet lehtesisht ne lavatrice. Dimensione: 215 x 180 cm. Me dizenjo moderne dhe te bukura. Ngjyra: blu, bezhe, roze dhe gri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbulese divani, ofron mbrojtje te gjithe divanit apo kolltukut tuaj. Material cilesor velvet, elastike qe pershtatet lehtesisht me cdo divan. Nuk rreshqet. Lahet lehtesisht ne lavatrice. Dimensione: 215 x 180 cm. Me dizenjo moderne dhe te bukura. Ngjyra: blu, bezhe, roze dhe gri.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.