;

Toster Sonifer

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Toster Sonifer Modeli: SF-6055. Per pergatitjen e sanduiceve te shijshem ne pak caste. Me pllaka me shtrese jo-ngjitëse, të lehtë për t'u pastruar. Me kontroll te temperatures. Fuqia: 900 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #60076

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

Toster Sonifer Modeli: SF-6055. Per pergatitjen e sanduiceve te shijshem ne pak caste. Me pllaka me shtrese jo-ngjitëse, të lehtë për t'u pastruar. Me kontroll te temperatures. Fuqia: 900 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.