;

Grirese Ushqimesh

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Grirese Ushqimesh DSP, Modeli: KM4044. Dizenjuar per grirjen e shpejte te ushqimeve si djathi, fruta te thata, buke apo cokollate, teper efikase dhe e lehte ne perdorim, Me pjese qe cmontohen per te bere me te lehte procesin e pastrimit. Materiali: ABS + qelq. Fuqia: 400 W. Kapaciteti: 2.5 liter.
Sasia
Raporto

Kodi: #60073

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Grirese Ushqimesh DSP, Modeli: KM4044. Dizenjuar per grirjen e shpejte te ushqimeve si djathi, fruta te thata, buke apo cokollate, teper efikase dhe e lehte ne perdorim, Me pjese qe cmontohen per te bere me te lehte procesin e pastrimit. Materiali: ABS + qelq. Fuqia: 400 W. Kapaciteti: 2.5 liter.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.