;

Procesor Ushqimi 3 ne 1

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Procesor ushqimi manual 3 ne 1 DSP. Modeli: KJ3052, me funksion te 3-fishte: pret ne feta, copeton dhe grin. E bën të lehtë përgatitjen e vakteve të shëndetshme. Shume praktik dhe i lehte ne perdorim. I thjeshte per tu lare ne pjatalares. Material plastik e forte + celik inox.
Sasia
Raporto

Kodi: #60072

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Procesor ushqimi manual 3 ne 1 DSP. Modeli: KJ3052, me funksion te 3-fishte: pret ne feta, copeton dhe grin. E bën të lehtë përgatitjen e vakteve të shëndetshme. Shume praktik dhe i lehte ne perdorim. I thjeshte per tu lare ne pjatalares. Material plastik e forte + celik inox.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.