;

Grirese

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Grirese DSP- Modeli: KA3025. Per grirje shume te imet te dritherave, ne pluhur. Kapaciteti 100g, fuqia 600W. Shpejtësi e lartë: drithërat e thata mund të bluhen në pluhur per 30 sekonda- 3 minuta.Zgjedhja e motorit me shpejtësi të lartë të ftohur në ajër mund të shtypë shpejt të gjitha llojet e materialeve; të forta dhe të buta. E thjeshtë, e bukur në dukje dhe praktike ne perdorim.
Sasia
Raporto

Kodi: #60070

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Grirese DSP- Modeli: KA3025. Per grirje shume te imet te dritherave, ne pluhur. Kapaciteti 100g, fuqia 600W. Shpejtësi e lartë: drithërat e thata mund të bluhen në pluhur per 30 sekonda- 3 minuta.Zgjedhja e motorit me shpejtësi të lartë të ftohur në ajër mund të shtypë shpejt të gjitha llojet e materialeve; të forta dhe të buta. E thjeshtë, e bukur në dukje dhe praktike ne perdorim.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.