;

Grirese Dhe Blender 2 ne 1

(0 Vleresime)

4,790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Grirese dhe blender DSP 2 ne 1. Modeli: KJ2097. Ideale per grirjen e frutave dhe perimeve te ndryshme, funksionon edhe si blender per pergatitjen e salcave te ndryshme. Praktike per perdorim ne cdo kuzhine. Fuqia: 350W. Kapaciteti: 1.5 liter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Grirese dhe blender DSP 2 ne 1. Modeli: KJ2097. Ideale per grirjen e frutave dhe perimeve te ndryshme, funksionon edhe si blender per pergatitjen e salcave te ndryshme. Praktike per perdorim ne cdo kuzhine. Fuqia: 350W. Kapaciteti: 1.5 liter.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.