;

Set Per Femra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set per femra - nje kombinim ideal per stinen: Pantallona + kemishe. Stil i gjere dhe i fresket. Material shume cilesor dhe i rehatshem. Vjen ne ngjyre te bardhe, te zeze, bezhe dhe mente. Masat: S-M-L.
Sasia
Raporto

Kodi: #60053

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Set per femra - nje kombinim ideal per stinen: Pantallona + kemishe. Stil i gjere dhe i fresket. Material shume cilesor dhe i rehatshem. Vjen ne ngjyre te bardhe, te zeze, bezhe dhe mente. Masat: S-M-L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.