;

Fund per Femra

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fund xhins i shkurter per femra- shume i bukur dhe modern! Me detaj te vecante ne anen e djathte. Material shume i mire dhe cilesor. Fundi perfekt per stinen, mund te kombinohet me cdo gje! Masa: S-M-L. Vjen ne ngjyren blu.
Sasia
Raporto

Kodi: #60046

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Funde

Kontakt

Shperndaje

Fund xhins i shkurter per femra- shume i bukur dhe modern! Me detaj te vecante ne anen e djathte. Material shume i mire dhe cilesor. Fundi perfekt per stinen, mund te kombinohet me cdo gje! Masa: S-M-L. Vjen ne ngjyren blu.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.