;

Pantallona Per Femra

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pantallona per femra- Kaq te bukur dhe modern! Material shume i mire dhe cilesor. Ideale per ti kombinuar ne perditshmeri apo per raste Te rehatshem dhe komod ne trup.Vijn te kombinuar ne 2 ngjyra. Masa: S-M-L.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pantallona per femra- Kaq te bukur dhe modern! Material shume i mire dhe cilesor. Ideale per ti kombinuar ne perditshmeri apo per raste Te rehatshem dhe komod ne trup.Vijn te kombinuar ne 2 ngjyra. Masa: S-M-L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.