;

Gardh artificial

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Gardh artificial; I ndertuar nga plastike me cilësi të lartë, rezistent ndaj mjedisit dhe pa erë; Tehu i fibrave poliestër duket natyral, nuk zbehet në diell dhe shi, është rezistent ndaj temperaturave të larta dhe të ulëta; Gjethet e gardheve vendosen afër njera tjetres për të bllokuar rrezet e diellit dhe për të lejuar ajrin të qarkullojë, ose mund te perdoren si nje menyre e mire dekoruese; Instalim/ pastrim i lehte dhe i shpejte; Rrjeta në anën e pasme të gardhit mund të lidhet dhe pritet pa probleme. Ka fleksibilitet të mirë dhe mund të përkulet sipas dëshirës. Gjethet e hardhisë mund të mbajnë gjithnjë të gjelbërta gjatë gjithë vitit pa ujitje dhe krasitje, të lehta për t'u pastruar dhe mirëmbajtur.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Gardh artificial; I ndertuar nga plastike me cilësi të lartë, rezistent ndaj mjedisit dhe pa erë; Tehu i fibrave poliestër duket natyral, nuk zbehet në diell dhe shi, është rezistent ndaj temperaturave të larta dhe të ulëta; Gjethet e gardheve vendosen afër njera tjetres për të bllokuar rrezet e diellit dhe për të lejuar ajrin të qarkullojë, ose mund te perdoren si nje menyre e mire dekoruese; Instalim/ pastrim i lehte dhe i shpejte; Rrjeta në anën e pasme të gardhit mund të lidhet dhe pritet pa probleme. Ka fleksibilitet të mirë dhe mund të përkulet sipas dëshirës. Gjethet e hardhisë mund të mbajnë gjithnjë të gjelbërta gjatë gjithë vitit pa ujitje dhe krasitje, të lehta për t'u pastruar dhe mirëmbajtur.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.