;

Jastek per bebe

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Jastek per bebe- Jastek për foshnjat e porsalindura per pozicionin e rekomanduar te mbahen shtrirë ne ane. Parandalon bllokimet që mund ti ndodhin foshnjave. Mundeson një gjume të rehatshem dhe të sigurt. I ndertuar me fibra me sfungjer anësor që mbështesin shpinën dhe barkun e tij. Struktura e butë prej kadifeje mundeson qe lëkura e foshnjës tuaj mos te irritohet. Gjithashtu jasteku ka nje arush Teddy te ngjitur, shoqerues fantastik per foshnjen tuaj! Mbulesa me zinxhir mund të lahet në lavatrice. Permasa: 31x 35 cm .
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Jastek per bebe- Jastek për foshnjat e porsalindura per pozicionin e rekomanduar te mbahen shtrirë ne ane. Parandalon bllokimet që mund ti ndodhin foshnjave. Mundeson një gjume të rehatshem dhe të sigurt. I ndertuar me fibra me sfungjer anësor që mbështesin shpinën dhe barkun e tij. Struktura e butë prej kadifeje mundeson qe lëkura e foshnjës tuaj mos te irritohet. Gjithashtu jasteku ka nje arush Teddy te ngjitur, shoqerues fantastik per foshnjen tuaj! Mbulesa me zinxhir mund të lahet në lavatrice. Permasa: 31x 35 cm .

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.