;

Furre Elektrike

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Furre elektrike me 2 kate, Modeli: 32L- Per pjekjen e tavave, embelsirave apo cdo lloj gatimi qe ju deshironi ne tave apo tepsi, me buton per fikje dhe ndezje. Termostat i rregullueshem. Kapaciteti 32 liter, diametri 60 cm. Fuqia: 1100 W . Material qe nuk nxihet.
Sasia
Raporto

Kodi: #59911

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Soba

Kontakt

Shperndaje

Furre elektrike me 2 kate, Modeli: 32L- Per pjekjen e tavave, embelsirave apo cdo lloj gatimi qe ju deshironi ne tave apo tepsi, me buton per fikje dhe ndezje. Termostat i rregullueshem. Kapaciteti 32 liter, diametri 60 cm. Fuqia: 1100 W . Material qe nuk nxihet.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.