;

Kapele Per Meshkuj

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kapele per meshkuj. Dizanj modern dhe i rehatshem, kombinohen lehte! Ne ngjyre te zeze, te bardhe, bezhe dhe gri.
Sasia
Raporto

Kodi: #59832

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Kapele

Kontakt

Shperndaje

Kapele per meshkuj. Dizanj modern dhe i rehatshem, kombinohen lehte! Ne ngjyre te zeze, te bardhe, bezhe dhe gri.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.