;

Shtroje kembesh per deren

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtroje kembesh per deren; Tapet anti slip i perdorshem brenda dhe jashte shtepise (material polipropileni); Model shume i thjeshte dhe mjaft i kombinueshem me cdo ambient; Pastrohet lehtesisht nga pluhurat, mjafton vetem te shkundet ose mund te perdorni nje peshqir te lagur; Me permasa 60 x 40 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #59822

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Shtroje kembesh per deren; Tapet anti slip i perdorshem brenda dhe jashte shtepise (material polipropileni); Model shume i thjeshte dhe mjaft i kombinueshem me cdo ambient; Pastrohet lehtesisht nga pluhurat, mjafton vetem te shkundet ose mund te perdorni nje peshqir te lagur; Me permasa 60 x 40 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.