;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje Me Bluetooth Beats by Dr.Dre Modeli: S460 Kufje cilësore me dizajn të bukur dhe te vecante, që ju ben te mundur ta merrni muzikën tuaj të preferuar kudo me vete. Prania e mikrofonit HD ju mundeson edhe telefonatat, ka buton për të kontrolluar zërin dhe për të përfunduar thirrjet. Jane fleksible, shume te rehatshme per veshet tuaj. Suporton laptop dhe PC, Bluetooth i disponueshëm, suporton kartën TF. Te pajtueshme me të gjitha pajisjet android ose ios. Kapaciteti i baterise: 350 mAh, Koha e punes: 6 ore, koha e karikimit: 2 ore. Distanca e lidhjes: 10m
Sasia
Raporto

Kodi: #59725

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje Me Bluetooth Beats by Dr.Dre Modeli: S460 Kufje cilësore me dizajn të bukur dhe te vecante, që ju ben te mundur ta merrni muzikën tuaj të preferuar kudo me vete. Prania e mikrofonit HD ju mundeson edhe telefonatat, ka buton për të kontrolluar zërin dhe për të përfunduar thirrjet. Jane fleksible, shume te rehatshme per veshet tuaj. Suporton laptop dhe PC, Bluetooth i disponueshëm, suporton kartën TF. Te pajtueshme me të gjitha pajisjet android ose ios. Kapaciteti i baterise: 350 mAh, Koha e punes: 6 ore, koha e karikimit: 2 ore. Distanca e lidhjes: 10m

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.