;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje Me Bluetooth Modeli: P47 Kufje cilësore me dizajn të bukur dhe te vecante, që ju ben te mundur ta merrni muzikën tuaj të preferuar kudo me vete. Prania e mikrofonit HD ju mundeson edhe telefonatat, ka buton për të kontrolluar zërin dhe për të përfunduar thirrjet. Jane te perthyeshme dhe fleksible, shume te rehatshme per veshet tuaj. Koha e punes: Deri ne 6 ore. Koha e karikimit: 2 ore. Mund të përdoret me kartë SD, Bluetooth, ose me tela përmes jack 3.5 mm. Distanca e lidhjes: 10m Dalja: 35mW
Sasia
Raporto

Kodi: #59708

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje Me Bluetooth Modeli: P47 Kufje cilësore me dizajn të bukur dhe te vecante, që ju ben te mundur ta merrni muzikën tuaj të preferuar kudo me vete. Prania e mikrofonit HD ju mundeson edhe telefonatat, ka buton për të kontrolluar zërin dhe për të përfunduar thirrjet. Jane te perthyeshme dhe fleksible, shume te rehatshme per veshet tuaj. Koha e punes: Deri ne 6 ore. Koha e karikimit: 2 ore. Mund të përdoret me kartë SD, Bluetooth, ose me tela përmes jack 3.5 mm. Distanca e lidhjes: 10m Dalja: 35mW

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.