;

Smartwatch

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smartwatch Lenovo, Modeli: C2 Kjo ore smart me nje dizanj kaq te bukur do jete perfekte ne doren tuaj! Me ane te kesaj ore ju mund te masni hapat tuaj, ta perdorni si monitor gjumi, orë alarmi, kronometër. Ju shfaq njoftime per telefonatat dhe mesazhet ne smartphone-in tuaj, si dhe Bluetooth. Rezistent ndaj ujit deri ne 30m. Sisteme operative te pershtatshme: Android & IOS Permasa: 40.3*41*11.7 mm, 50g , Kapaciteti i baterisë 160 mAh, e cila mban deri ne 45 ore pune dhe deri ne 3 vite standby.
Sasia
Raporto

Kodi: #59705

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Smartwatch Lenovo, Modeli: C2 Kjo ore smart me nje dizanj kaq te bukur do jete perfekte ne doren tuaj! Me ane te kesaj ore ju mund te masni hapat tuaj, ta perdorni si monitor gjumi, orë alarmi, kronometër. Ju shfaq njoftime per telefonatat dhe mesazhet ne smartphone-in tuaj, si dhe Bluetooth. Rezistent ndaj ujit deri ne 30m. Sisteme operative te pershtatshme: Android & IOS Permasa: 40.3*41*11.7 mm, 50g , Kapaciteti i baterisë 160 mAh, e cila mban deri ne 45 ore pune dhe deri ne 3 vite standby.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.