;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje Me Bluetooth JBL Modeli: JB52 Me nje dizajn elegant dhe te vecante, janë kufje që përdorin teknologjinë Bluetooth për të transferuar muzikë nga pajisja juaj. Mund te kryeni telefonata me cilesi zeri HD me ane te mikrofonit, i cili kontrollohet lehtesisht nga nje buton. Te rehatshme dhe lidhje shume te shpejte me pajisjen tuaj. Distanca e lidhjes: 10 m
Sasia
Raporto

Kodi: #59672

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje Me Bluetooth JBL Modeli: JB52 Me nje dizajn elegant dhe te vecante, janë kufje që përdorin teknologjinë Bluetooth për të transferuar muzikë nga pajisja juaj. Mund te kryeni telefonata me cilesi zeri HD me ane te mikrofonit, i cili kontrollohet lehtesisht nga nje buton. Te rehatshme dhe lidhje shume te shpejte me pajisjen tuaj. Distanca e lidhjes: 10 m

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.