;

Mbrojtese dysheku

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbrojtese dysheku; Mbulesa e dizenjuar me lule dhe e perbere nga fije pambuku, bambuje, poliester dhe fije mëndafshi; E mbron nga papastertite dhe pluhurat; Pa kimikate, me vete-ajrosje dhe hipoalergjik; Eshte mjaft e bute gje qe mundeson komoditet ne krevatin tuaj; Mbulesa super dopio me permasa: 180 x 200 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #59666

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Krevat

Kontakt

Shperndaje

Mbrojtese dysheku; Mbulesa e dizenjuar me lule dhe e perbere nga fije pambuku, bambuje, poliester dhe fije mëndafshi; E mbron nga papastertite dhe pluhurat; Pa kimikate, me vete-ajrosje dhe hipoalergjik; Eshte mjaft e bute gje qe mundeson komoditet ne krevatin tuaj; Mbulesa super dopio me permasa: 180 x 200 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.