;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje Me Bluetooth Sony Modeli: S-100 Me nje dizajn elegant, Janë kufje që përdorin teknologjinë Bluetooth për të transferuar muzikë nga pajisja juaj. Mikrofoni i integruar dhe butoni prane veshit mundësojnë lehtësisht kontrollimin e muzikës dhe telefonatave tuaja. Me bateri te rikarikueshme qe zgjat deri ne 8 ore, koha e karikimit: 2-3 ore Distanca e lidhjes: 10m
Sasia
Raporto

Kodi: #59636

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje Me Bluetooth Sony Modeli: S-100 Me nje dizajn elegant, Janë kufje që përdorin teknologjinë Bluetooth për të transferuar muzikë nga pajisja juaj. Mikrofoni i integruar dhe butoni prane veshit mundësojnë lehtësisht kontrollimin e muzikës dhe telefonatave tuaja. Me bateri te rikarikueshme qe zgjat deri ne 8 ore, koha e karikimit: 2-3 ore Distanca e lidhjes: 10m

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.