;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje Me Bluetooth JBL Modeli: BT-560. Me nje dizajn elegant, Janë kufje që përdorin teknologjinë Bluetooth për të transferuar muzikë nga pajisja juaj, Lejojne edhe pergjigjen e telefonatave, cilesi e larte e zerit, distance lidhje deri ne 10m, Me bateri te rikarikueshme e cila zgjat 5.5-6 ore. Koha e karikimit: 2-3 ore
Sasia
Raporto

Kodi: #59629

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje Me Bluetooth JBL Modeli: BT-560. Me nje dizajn elegant, Janë kufje që përdorin teknologjinë Bluetooth për të transferuar muzikë nga pajisja juaj, Lejojne edhe pergjigjen e telefonatave, cilesi e larte e zerit, distance lidhje deri ne 10m, Me bateri te rikarikueshme e cila zgjat 5.5-6 ore. Koha e karikimit: 2-3 ore

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.