;

Skuter elektrik

(0 Vleresime)

55,990 Lekë 59,990 Lekë (-7%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Skuter elektrik Xiaomi Pro 2 Motorr me performance te larte qe shkon deri ne 45 km distance me nje karikim te vetem, me nje shpejtesi maksimale prej 25km/h. Pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. Me 3 nivele te ndryshme shpejtesie, qe ndryshohen lehtesisht. E lehte ne peshe, praktike dhe ze shume pak vend. E pajisur edhe me drite LED per te pare ne erresire dhe drite te kuqe pas.Bateria: 474 Wh (12,8 Ah) Koha e karikimit: 8,5 orë Fuqia motorike: 300W (kulmi 600W)
Sasia
Raporto

Kodi: #59603

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Skuter elektrik Xiaomi Pro 2 Motorr me performance te larte qe shkon deri ne 45 km distance me nje karikim te vetem, me nje shpejtesi maksimale prej 25km/h. Pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. Me 3 nivele te ndryshme shpejtesie, qe ndryshohen lehtesisht. E lehte ne peshe, praktike dhe ze shume pak vend. E pajisur edhe me drite LED per te pare ne erresire dhe drite te kuqe pas.Bateria: 474 Wh (12,8 Ah) Koha e karikimit: 8,5 orë Fuqia motorike: 300W (kulmi 600W)

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.