;

Karikues & Mp3 me bluetooth

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Karikues & Mp3 me bluetooth Modeli: KCB-919 MP3 dhe karikues per makine 2 ne 1: Ka nje dizajn te vecante dhe praktik. Eshte shume cilesor dhe ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe jeni duke udhetuar me makine. Pervec karikimit, fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar, me nje porte USB dhe nje per lidhje aux, me ekran digjital qe tregon frekuencen perkatese. Distanca e lidhjes: 10 m. Dalje: 3.1 A max.
Sasia
Raporto

Kodi: #59573

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Karikues & Mp3 me bluetooth Modeli: KCB-919 MP3 dhe karikues per makine 2 ne 1: Ka nje dizajn te vecante dhe praktik. Eshte shume cilesor dhe ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe jeni duke udhetuar me makine. Pervec karikimit, fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar, me nje porte USB dhe nje per lidhje aux, me ekran digjital qe tregon frekuencen perkatese. Distanca e lidhjes: 10 m. Dalje: 3.1 A max.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.