;

MP3 Bluetooth & Karikues G7

(0 Vleresime)

790 Lekë 1,990 Lekë (-60%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Degjo muzike dhe bej telefonata nderkohe qe nget makinen. Lidhet me bluetooth me telefonin tuaj. 4 funksione ne nje paisje. Cilesi e larte.
Sasia
Raporto

Kodi: #5866

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, Audio

Kontakt

Shperndaje

Degjo muzike dhe bej telefonata nderkohe qe nget makinen. Lidhet me bluetooth me telefonin tuaj. 4 funksione ne nje paisje. Cilesi e larte.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.