;

Fshese e vogel me vakum per makine

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Fshese e vogel me vakum per makine, Fshesa qe ju nevojitet per te mbajtur paster makinen tuaj; E ndeetuar nga plastike e forte; Perfshin ne paketim edhe furcen per te pastruar siperfaqen e objekteve te parregullta (te buta dhe elastike), tapetet e makinave si dhe nje zgjatuese per te pastruar zonat e veshtira; Arrin te perthithe ushqimet, monedhat, reren dhe mbetjet nga me te ndryshmet; Me dimensione 31x9x3.8 cm dhe fuqi 12V (120W thithja e vakumit).
Sasia
Raporto

Kodi: #58412

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Fshese e vogel me vakum per makine, Fshesa qe ju nevojitet per te mbajtur paster makinen tuaj; E ndeetuar nga plastike e forte; Perfshin ne paketim edhe furcen per te pastruar siperfaqen e objekteve te parregullta (te buta dhe elastike), tapetet e makinave si dhe nje zgjatuese per te pastruar zonat e veshtira; Arrin te perthithe ushqimet, monedhat, reren dhe mbetjet nga me te ndryshmet; Me dimensione 31x9x3.8 cm dhe fuqi 12V (120W thithja e vakumit).

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.