;

Organizues per kuzhinen

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Organizues perfekt per kuzhinen, Sistemon shishet e vajit/uthulles, kavanozet dhe salcat e ndryshme, Me varese per te varur tiganet apo luget e ndryshme, Materiali: Plastike me tuba celiku, Dizanj i bukur qe pershtatet per cdo ambient. Me pjese anesore qe hapet dhe mbyllet.Ne ngjyrat: e bardhe dhe kafe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizues perfekt per kuzhinen, Sistemon shishet e vajit/uthulles, kavanozet dhe salcat e ndryshme, Me varese per te varur tiganet apo luget e ndryshme, Materiali: Plastike me tuba celiku, Dizanj i bukur qe pershtatet per cdo ambient. Me pjese anesore qe hapet dhe mbyllet.Ne ngjyrat: e bardhe dhe kafe.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.