;

Zmadhues ekrani telefoni

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Eshte paisja e duhur per zmadhimin e ekrani te telefonit tuaj, Mjafton te vendosni telefonin tuaj ne vendin e posacen ne pjesen e pasme te paisjes dhe ne monitorin perpara do shikoni imazhin qe shfaq telefoni juaj te zmadhuar ne ciles 3D, në kete menyre ju mund te shikoni videot apo filmat ne nje ekran me te madh duke zvogëluar lodhjen e syve tuaj gjatë shikimit të videove te ndryshme në telefon. E pershtashme per llojet e ndryshme te smartphoneve. Me gjatesi te rregullueshme.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Eshte paisja e duhur per zmadhimin e ekrani te telefonit tuaj, Mjafton te vendosni telefonin tuaj ne vendin e posacen ne pjesen e pasme te paisjes dhe ne monitorin perpara do shikoni imazhin qe shfaq telefoni juaj te zmadhuar ne ciles 3D, në kete menyre ju mund te shikoni videot apo filmat ne nje ekran me te madh duke zvogëluar lodhjen e syve tuaj gjatë shikimit të videove te ndryshme në telefon. E pershtashme per llojet e ndryshme te smartphoneve. Me gjatesi te rregullueshme.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.