;

MP3 dhe karikues per makine

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • MP3 dhe karikues per makine Remax model RCC109, Me nje dizanj te vecante dhe praktik,prodhim i vitit 2020. Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 2 porta USB fast charge per te karikuar 2 telefona ne te njeten kohe, me ekran dixhital qe tregon frekuencen, Distance lidhje: 10 m. Dalje: 3 A. Surorton karte memorie ose USB. Cilesi maksimale e zerit.
Sasia
Raporto

Kodi: #58286

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, Audio

Kontakt

Shperndaje

MP3 dhe karikues per makine Remax model RCC109, Me nje dizanj te vecante dhe praktik,prodhim i vitit 2020. Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 2 porta USB fast charge per te karikuar 2 telefona ne te njeten kohe, me ekran dixhital qe tregon frekuencen, Distance lidhje: 10 m. Dalje: 3 A. Surorton karte memorie ose USB. Cilesi maksimale e zerit.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.