;

Tigan Per Akullore

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,790 Lekë (-17%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tigan per akullore, nje paisje kaq e vecante per pergatitjen e shpejte te akulloreve, mjafton ta mbani ne frigorifer dhe me pas ta merrni kur doni te pergatisni akulloren, thjesht hidhni perberesit e akullores ne tigan dhe i perzieni ato, ne pak caste akullorja e fresket e juaja do jete gati.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tigan per akullore, nje paisje kaq e vecante per pergatitjen e shpejte te akulloreve, mjafton ta mbani ne frigorifer dhe me pas ta merrni kur doni te pergatisni akulloren, thjesht hidhni perberesit e akullores ne tigan dhe i perzieni ato, ne pak caste akullorja e fresket e juaja do jete gati.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.