;

Xhup Per Meshkuj

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Xhup per meshkuj, me dizanj modern, material cilesor, ne ngjyrat: i kuq dhe i zi, masa: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #58029

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Xhupa

Kontakt

Shperndaje

Xhup per meshkuj, me dizanj modern, material cilesor, ne ngjyrat: i kuq dhe i zi, masa: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.