;

Shporte Kashte

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Shporte kaq e bukur kashte, per te servirur buken dhe frutat, organizuar sendet ne tualet (peshqirat, kreherat, kremerat etj) apo per te sistemuar ushqimet e paketuara ne rafte marketi. Dimensionet: 35x25x7 cm. Ngjyre bezhe dhe te bardhe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shporte kaq e bukur kashte, per te servirur buken dhe frutat, organizuar sendet ne tualet (peshqirat, kreherat, kremerat etj) apo per te sistemuar ushqimet e paketuara ne rafte marketi. Dimensionet: 35x25x7 cm. Ngjyre bezhe dhe te bardhe.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.