;

Organizuese Per Tualetin

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Organizuese metalike per tualetin. Kaq praktike mban te sistemuara shampot, kremerat dhe aksesore te tjere. Instalohet lehtesisht me gozhda. Dimensionet: 31.5 x 13.8 x 4.6 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #58014

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Organizuese metalike per tualetin. Kaq praktike mban te sistemuara shampot, kremerat dhe aksesore te tjere. Instalohet lehtesisht me gozhda. Dimensionet: 31.5 x 13.8 x 4.6 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.