;

Tenxhere Me Presion

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere gatimi me presion, cilesia me e larte gjermane, Per te gatuar ushqimet ne kuzhinen tuaj ne menyre te shpejte dhe pa humbur kohe duke ruajtur shijen e tyre, Material celiku inok i cilesise se larte, Paisur me valvulen e presionit dhe dorezat mbajtese ergonomike rezistente ndaj nxehtesise, Dizanj i bukur klasik, Kapaciteti: 9 litra.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere gatimi me presion, cilesia me e larte gjermane, Per te gatuar ushqimet ne kuzhinen tuaj ne menyre te shpejte dhe pa humbur kohe duke ruajtur shijen e tyre, Material celiku inok i cilesise se larte, Paisur me valvulen e presionit dhe dorezat mbajtese ergonomike rezistente ndaj nxehtesise, Dizanj i bukur klasik, Kapaciteti: 9 litra.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.