;

Grirese Dhe Blender 2 ne 1

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Grirese dhe blender 2 ne 1, ideale per grirjen e frutave dhe perimeve te ndyshme, funksionon edhe si blender per pergatitjen e salcave te ndryshme, praktike per perdorim ne cdo kuzhine.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Grirese dhe blender 2 ne 1, ideale per grirjen e frutave dhe perimeve te ndyshme, funksionon edhe si blender per pergatitjen e salcave te ndryshme, praktike per perdorim ne cdo kuzhine.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.