;

Mikser Dore Tambrook

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mikser Dore Tambrook Modeli: TA-6633 Ideal per rrahjen e vezeve apo pergatitjes se brumit te embelsirave tuaja te preferuara, me 7 nivele shpejtesie, Me 2 cifte aksesoresh per trazim perfekt te brumit, Dizanj modern dhe praktik i pershtatshem per cdo kuzhine!
Sasia
Raporto

Kodi: #57907

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikser Dore Tambrook Modeli: TA-6633 Ideal per rrahjen e vezeve apo pergatitjes se brumit te embelsirave tuaja te preferuara, me 7 nivele shpejtesie, Me 2 cifte aksesoresh per trazim perfekt te brumit, Dizanj modern dhe praktik i pershtatshem per cdo kuzhine!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.