;

Termus Per Pije

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Termus per pije, bërë prej çeliku inox te cilësi të lartë, I pershtatshem per aktivitetet e perditshme. Ndërtimi vakum i izoluar e mban pijen e fresket per nje kohje te gjate, Kapaciteti: 0.5 liter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Termus per pije, bërë prej çeliku inox te cilësi të lartë, I pershtatshem per aktivitetet e perditshme. Ndërtimi vakum i izoluar e mban pijen e fresket per nje kohje te gjate, Kapaciteti: 0.5 liter.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.