;

Set Koshash Mbeturinash

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me 3 kosha mbeturinash Modeli: M-10144, me dizanj kaq te bukur me trendafila, material plastik, me kapacitet perkatesisht: 22, 11 dhe 7 litra.
Sasia
Raporto

Kodi: #57900

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Set me 3 kosha mbeturinash Modeli: M-10144, me dizanj kaq te bukur me trendafila, material plastik, me kapacitet perkatesisht: 22, 11 dhe 7 litra.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.