;

Organizues Lavamani

(0 Vleresime)

650 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Organizuesja perfekte per lavamanin, mund te mbani sfungjeret e eneve, sapunin, detergjentin, me vend per te varur edhe peshqirin ose qeruesen e patateve, leviz lirshem ne drejtimin qe ju doni, kaq praktike dhe e domosdoshme per cdo shtepi.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizuesja perfekte per lavamanin, mund te mbani sfungjeret e eneve, sapunin, detergjentin, me vend per te varur edhe peshqirin ose qeruesen e patateve, leviz lirshem ne drejtimin qe ju doni, kaq praktike dhe e domosdoshme per cdo shtepi.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.