;

Doreze Per Pastrim

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Doreze per pastrim, E pershtatshme per larjen e makines, material mikrofiber, ideale edhe perdorim te gjere ne pastrimin e shtepise, Dimensionet: 26x18 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Doreze per pastrim, E pershtatshme per larjen e makines, material mikrofiber, ideale edhe perdorim te gjere ne pastrimin e shtepise, Dimensionet: 26x18 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.