;

Shkalle Me Uturak

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Shkalle per femije me uturak, dizenjuar per ti ndihmuar ato te mesojne si te ulen ne 6 muajt e pare, me shkalle per ti ndihmuar ato per te arritur tualetin e te rritureve, Material prej plastike, me doreza mbajtese per sigurine e tyre.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shkalle per femije me uturak, dizenjuar per ti ndihmuar ato te mesojne si te ulen ne 6 muajt e pare, me shkalle per ti ndihmuar ato per te arritur tualetin e te rritureve, Material prej plastike, me doreza mbajtese per sigurine e tyre.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.