;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan kaq i bukur per femra, dizanj modern, elegant pas trupit dhe shume stil, material cilesor, masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #57715

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan kaq i bukur per femra, dizanj modern, elegant pas trupit dhe shume stil, material cilesor, masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.