;

Organizuese Per Dollap

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Organizuese kaq praktike per dollapin, ne formen e nje cante ideale per te mbajtur rroba, batanije etj, materiali: Cope me shufra metalike brenda, rezistente edhe ndaj ujit, dizanj i bukur me pika ne forme luleje me zemra, dimensione: 100L: 60x42x40 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #57660

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Dollap

Kontakt

Shperndaje

Organizuese kaq praktike per dollapin, ne formen e nje cante ideale per te mbajtur rroba, batanije etj, materiali: Cope me shufra metalike brenda, rezistente edhe ndaj ujit, dizanj i bukur me pika ne forme luleje me zemra, dimensione: 100L: 60x42x40 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.