;

Furce Pastrimi Per Makine

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Furce automatike per pastrimin e makines, me koke rrotulluese dhe hapesire per te vendosur detergjentin, funksionale per te lare makinen, dritaret apo dyshemene. Gjatesia totale : 120 cm. Diametri i kokes se furces: 17 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Furce automatike per pastrimin e makines, me koke rrotulluese dhe hapesire per te vendosur detergjentin, funksionale per te lare makinen, dritaret apo dyshemene. Gjatesia totale : 120 cm. Diametri i kokes se furces: 17 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.