;

Mbajtese Per Lavatrice

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Set me 4 mbajtese per lavatricen, ideale per te mbrojtur dyshemene. Kundra rreshqitjes. ndihmojne per te shmangur edhe zhurmen e bezdisshme te lavatrices.
Sasia
Raporto

Kodi: #56578

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Set me 4 mbajtese per lavatricen, ideale per te mbrojtur dyshemene. Kundra rreshqitjes. ndihmojne per te shmangur edhe zhurmen e bezdisshme te lavatrices.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.