;

Organziuese Per Sirtarin

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Organizuese per sirtarin, ideale per te shmangur rremujen ne sirtaret e dollapeve dhe gjetur me lehte sendet tuaja, vjen ne formen e nje seti me 4 ndarese i cili na mundeson te mbajme te gjitha sendet tona personale te sistemuara. Mund te priten per tu pershtatur me hapesiren tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizuese per sirtarin, ideale per te shmangur rremujen ne sirtaret e dollapeve dhe gjetur me lehte sendet tuaja, vjen ne formen e nje seti me 4 ndarese i cili na mundeson te mbajme te gjitha sendet tona personale te sistemuara. Mund te priten per tu pershtatur me hapesiren tuaj!

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.