;

Mbulese Divani Tresh

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Mbulese per divan tresh, per nje pamje elegante te ambientit tuaj, material elastike me dizenjo njengjyreshe, masa L me permasa: 190x230 cm, ne ngjyrat: pana, gri, kafe dhe vishnje.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbulese per divan tresh, per nje pamje elegante te ambientit tuaj, material elastike me dizenjo njengjyreshe, masa L me permasa: 190x230 cm, ne ngjyrat: pana, gri, kafe dhe vishnje.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.