;

Ndalues Uji

(0 Vleresime)

1,690 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ndalues uji, ideale per te vendosur ne siperfaqe te ndryshme si lavaman, dush, lavatrice dhe te pengoni uji te rrjedhe jashte siperfaqes qe ju kufizoni, material silikoni. Pershtatet lehtesisht kudo.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ndalues uji, ideale per te vendosur ne siperfaqe te ndryshme si lavaman, dush, lavatrice dhe te pengoni uji te rrjedhe jashte siperfaqes qe ju kufizoni, material silikoni. Pershtatet lehtesisht kudo.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.