;

Kosh Lojerash

(0 Vleresime)

4,490 Lekë 4,990 Lekë (-10%)

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Kosh i madh lojerash, Qe femijet tuaj te luajne me lodrat e tyre te sigurt dhe pa frike, I bute dhe i rehatshem, strukture metalike me pjese lidhese prej plastike shoqeruar me pjesen e rrjetes dhe copes prej najloni kembe per qendrueshmeri te larte, me kosh basketbolli dhe dere me zinxhire, I sigurt dhe i qendrueshme per femije 0-8 vjec, dimensione: 126 x 126 x 66 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #54646

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Kosh i madh lojerash, Qe femijet tuaj te luajne me lodrat e tyre te sigurt dhe pa frike, I bute dhe i rehatshem, strukture metalike me pjese lidhese prej plastike shoqeruar me pjesen e rrjetes dhe copes prej najloni kembe per qendrueshmeri te larte, me kosh basketbolli dhe dere me zinxhire, I sigurt dhe i qendrueshme per femije 0-8 vjec, dimensione: 126 x 126 x 66 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.