;

Tave Keku

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tave keku, me dizanj te bukur me forme per embelsirat tuaja te preferuara, material qelqi i cilesise se larte, e pershtatshme per perdorim ne furre apo frigorifer. Diametri: 21.5 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tave keku, me dizanj te bukur me forme per embelsirat tuaja te preferuara, material qelqi i cilesise se larte, e pershtatshme per perdorim ne furre apo frigorifer. Diametri: 21.5 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.